У Військовому інституті розпочалися заняття з тактичної медицини

4 квітня інструктори благодійної організації “44 навчальний центр” розпочали комплексні практичні заняття з військово-медичної підготовки для курсантів 5-го курсу Військового інституту.

Головна мета занять – навчити майбутніх офіцерів практичним навичкам надання першої медичної допомоги пораненому, самодопомоги та взаємодопомоги безпосередньо в бойових екстремальних умовах тощо.

“У нас багато досвіду і ми хочемо поділитися ним з вами. Все, про що ми розповідаємо, підтверджене реальними подіями та фактами,” – наголосив волонтер Олексій Урін.

Під час занять курсанти відпрацьовували надання першої медичної допомоги та евакуації поранених, зокрема самостійно накладали джгути, бандажі та пов’язки.

Інструктори-волонтери вчили курсантів-випускників, як правильно користуватися аптечкою та медичними засобами, а також використовувати підручні засоби для збереження життя собі або пораненому товаришу.

“Я радий, що в інституті проводяться такі заняття та надається можливість практично відпрацьовувати всі надзвичайні життєві ситуації. Це неабияк знадобитися в подальшій службі, й особливо сьогодні, під час проведення АТО,” – зауважив командир 513 пс навчальної групи старший солдат Андрій Садовський.

Заняття з тактичної медицини будуть проводитися з 4 по 7 квітня 2017 року.

солдат Богдана Дереш

Джерело: У Військовому інституті розпочалися заняття з тактичної медицини