Тижневий тренінг на базі ЗСУ | 44 – Навчальний Центр

Впродовж тижня ми проводили комплексний тренінг в одному з навчальних центрів ЗСУ. Заняття проводилися за наступними напрямками:

  • Боєць-рятувальник (44с-Р-01);
  • Навички роботи з мотузками. Базовий (44с-М-01);
  • Зброярство. Базовий (44с-З-01).

Курсанти продемонстрували високу зацікавленість в навчанні і відповідно чудові результати при відпрацювання отриманих навичок на симуляції.

Традиційно курс “Бійця-рятувальника” викликає найбільшу зацікавленість через розуміння небезпеки та необхідність швидкого надання допомоги пораненим. Курс, що навчає базовим навичкам роботи з мотузками також був сприйнятий курсантами позитивно і відпрацьований, як один з можливих сценаріїв евакуації поранених. Наш відносно новий курс “Зброярство” викликав дуже велику зацікавленість курсантів, оскільки, як виявилося, навіть військовослужбовців, що постійно працюють зі зброєю, можна навчити багатьом новим нюансам обслуговування та вдосконалення персональної зброї. Вперше опрацювали курс бойового виживання і через деякий час його буде запущено в нас на постійній основі.

Неймовірно приємно, що в навчальному центрі працюють не лише волонтери, а й вже досвідчені наші колишні курсанти, які зараз є штатними інструкторами в ЗСУ.