ТССС АC для бійців окремого розвідувального батальйону

ТССС АC для бійців окремого розвідувального батальйонуПовернулась з поїздки одна з наших інструкторських груп. Впродовж тижня ми проводили тренінги за протоколам ТССС АC для бійців окремого розвідувального батальйону. Одразу можна зробити висновок, що попередній рівень підготовка бійців є катастрофічно низьким навіть після полігонів.

ТССС АC для бійців окремого розвідувального батальйонуПровели тестування “на вході” та “на виході”, а також отримали дуже позитивний результат – приріст навичок. Працювали з медиками та командирами груп. Працювали з ранку і допізна. Безлічі запитань, відпрацювань та прикладів. Запитували хлопці і про невідкладну цивільну медицину, “адже ми ж маємо знати, що робити, якщо в когось на вулиці станеться приступ”.

ТССС АC для бійців окремого розвідувального батальйонуМета полягала в тому, щоб підготувати плацдарм для подальших навчань та надати загальне розуміння курсу бійця рятувальника. Вважаємо, що впорались з задачею на всі 100%, а також отримали ще один підшефний підрозділ.