Українська асоціація власників зброї | 44 – Навчальний Центр Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація власників зброї”
Єдина в Україні профільна асоціація, що відстоює інтереси власників зброї. Місія Асоціації полягає в об’єднанні власників зброї в єдину команду та здійсненні ефективного захисту її членів, а також сприянні в упорядкуванні та лібералізації зброярського законодавства України. Асоціація активно відстоює прийняття в Україні Закону про зброю, який би передбачав право українців на придбання та приховане носіння короткоствольної нарізної вогнепальної зброї, з метою самозахисту.

Товариство Червоного Хреста України | 44 – Навчальний Центр Товариство Червоного Хреста України
Товариство Червоного Хреста України є всеукраїнською добровільною громадською гуманітарною організацією. Ми працюємо там, де потребують допомоги, підтримки та поради. Будь-яка людина, яка потрапила у скрутну ситуацію – самотність, хвороба, бідність, безробіття, втрата родинних зв’язків, чи збройний конфлікт – може звернутися до працівників Червоного Хреста з метою вирішення проблеми, що постала на її життєвому шляху. Волонтери та співробітники Червоного Хреста завжди поруч. Ми реалізовуємо понад 40 проектів і програм на території усієї держави.

Український Легіон | 44 – Навчальний Центр Громадська організація “Український Легіон”
Головню метою і сенсом діяльності Українського Легіону є формування нового громадянина, захисника родини, громади і суспільства, який бере на себе особисту відповідальність за те, що відбувається в нашій країні. Організація підготовки громадян до захисту своєї країни це водночас і поточне завдання Українського Легіону і наш безпосередній внесок у втілення в життя проекту нової України, який лише народжується. Ми не чекаємо доброї волі сучасної еліти, ми робимо це самі і таким чином створюємо умови для формування нової еліти нової України.

Медсанбат | 44 – Навчальний Центр Медсанбат
Основна мета проекту – збереження життя і здоров’я військових, які перебувають в зоні проведення АТО. В рамках проекту проводиться підготовка військових медиків за системою НАТО і оснащення лікарів, які працюють на передовій або відправляться в зону АТО у складі діючих бойових частин. Для реалізації поставлених цілей були залучені кращі експерти та фахівці в галузі надання медичної допомоги в умовах воєнних дій, які мають досвід роботи в гарячих точках. Проект реалізується у співпраці з Міністерством Оборони України.

Vaba Ukraina | 44–й Навчальний Центр Vaba Ukraina
НПО Вільна Україна підтримує Україну у її вільному та демократичному розвитку і у боротьбі за незалежність. НПО Вільна Україна, реєстраційний номер 80373382, була створена для підтримки громадського ініціативного руху “Допомога Україні”.

FAST | 44–й Навчальний Центр Перша допомога та спецпідготовка FAST
Ми навчаємо першої долікарської допомоги поліцію, армію, різні організації та звичайних людей. Наша місія – знижувати смертність, якій можна запобігти, а також підтримувати різними ресурсами близькі за духом соціальні, волонтерські та благодійні проекти, впливати на реформування державних і громадських інститутів у в галузі нашої експертизи.

Всеукраїнське об'єднання Патріот | 44 – Навчальний Центр Всеукраїнське об’єднання Патріот
Ми об’єднання патріотів України. Разом з українськими Воїнами боремося за єдину Україну. Ми їхній тил, їхні друзі, їхні янголи. Ми готуємо проекти для майбутнього нашої України. Почали працювати ще в березні допомагаючи виводити війська з Криму, спочатку працювали окремо, а вже у червні об’єднали зусилля та зареєстрували організацію.

Нодус | 44 – Навчальний Центр Научно-практический центр нейрореабилитации Нодус
Концепція реабілітації “NODUS” передбачає повний цикл медичного втручання: від діагностики до виходжування конкретного хворого. Ефективна реалізація концепції на всіх етапах у відповідності до очікувань наших пацієнтів досягається завдяки механізації процесів відновного лікування спеціалізованою технікою, тренажерами з біозворотнім зв’язком, комп’ютеризованими комплексами механотерапії, портативними системами кінезотерапії, які використовуються в провідних клініках Європи, США, Японії.

Медичний загін спецпризначення "Білі берети" | 44 – Навчальний Центр Медичний загін спецпризначення “Білі берети”
Метою проекту є підготовка фахівців, які б володіли знаннями та навичками у галузях надання першої домедичної допомоги, організації надання медичної допомоги у надзвичайних, екстрених ситуаціях, при введенні військового стану та при масових заходах; забезпечення керування в разі необхідності мобільними медичними пунктами, члени яких мають знання та навички, управління та координація медичною службою на полі бою; в мирний час при потребі підсилення будь-якого підрозділу, бригад швидкої допомоги, міліції, чи МНС кваліфікованою лікарською допомогою; забезпечення долікарської медичної допомоги під час масових заходів, до приїзду швидкої допомоги й тощо.

Громадська організація "Фундація.101" | 44 – Навчальний Центр Громадська організація “Фундація.101”
Організація ставить собі за мету захищати права і свободи українців шляхом здійснення змін в суспільстві. Також наша організація не може стояти осторонь подій, які стосуються військової агресії з боку Російської Федерації, тому ми допомагаємо українській армії у здійсненні антитерористичної операції, вважаємо важливим усунення наслідків бойових дій та допомогу переселенцям.

Мічурін | 44 – Навчальний Центр Креативна агенція “Мічурін”
Медійна підтримка даного проекту. «Встреча разума с творчеством» – такую рекламу мы создаем. За три года успешного существования мы доказали, что: Искусство в рекламе – ничто без умения логически мыслить. Эффективная рекламная кампания возможна только на основе четкой стратегии. Не существует параллельных АТЛ-, БТЛ- и Диджитал-миров. Существует Идея, каналы и технические возможности для ее воплощения. Идей – великое множество, вариантов реализации – еще больше. И мы создаем лучшую. Все мы заинтересованы только в одном – в вашем успешном результате. У нас работают не только самые талантливые, умные и красивые, но и всецело одержимые страстью к своей работе, креативщики.

Діал інформаційна система | 44 – Навчальний Центр “Діал інформаційна система”
Технічна підтримка, хостинг та підтримка цього сайту. ІТ-підтримка малих і середніх підприємств в Києві та області. Створення локальних кабельних та бездротових мереж, продаж устаткування, програмного забезпечення, аварійне відновлення даних, налаштування електронної пошти, навчання, розробка та хостинг веб-сайтів, резервне копіювання тощо.