Естонія, сертифікація, TCCC | 44 – Навчальний Центр Майбутнє України зараз твориться руками її патріотів. Тому головна мета роботи 44-го Навчального Центру – зберегти якомога більше життів патріотів України. Для цього нам потрібно сприяти створенню ефективної, професійної армії і свідомого громадянського суспільства. Наш навчальний центр об’єднує спеціалістів із різних сфер діяльності, необхідних для досягнення цієї мети: перша допомога, робота з мотузками, зброярство, топографія, орієнтування на місцевості, зв’язок, виживання в екстремальних умовах.

Робота центру сфокусована на співпраці із підрозділами, які приймають активну участь у проведенні Антитерористичної операції на сході України. В першу чергу, це державні формування: Збройні сили України, Національна Гвардія, підрозділи підпорядковані МВС. Для них ми проводимо базовий курс із тактичної домедичної допомоги у бойових умовах – курс бійця-рятувальника, розширений курс для санінструкторів і бойових медиків, а також навчаємо нових інструкторів цих курсів у лавах ЗСУ і Військово-медичної академії.

Окрім навичок тактичної медицини, професійні і досвідчені інструктори нашого навчального центру навчають бійців української армії, як доглядати за своєю зброєю, як налагоджувати мотузкові переправи і використовувати мотузки у бойових задачах і польовому побуті, як орієнтуватися по картах і на місцевості, як налагоджувати зв’язок у малих групах і як виживати в екстремальних умовах.

Навички із надання допомоги при бойовій травмі зараз необхідні не тільки військовим, але й цивільному населенню. Ми розвиваємо цей напрямок. Інструктори нашого навчального центру беруть участь у проекті навчання мінній безпеці і першій допомозі при мінно-вибуховій і вогнепальній травмі вчителів шкіл у зоні проведення АТО, які потім передають ці вміння учням і їх батькам.

Ми постійно працюємо над удосконаленням навчальних курсів і професійним розвитком інструкторів, а також розробляємо нові напрямки, що наблизять нас до мети, а Україну – до перемоги.