Навчання тих, хто в окупації | 44 – Навчальний Центр

У співробітництві з Товариством Червоного Хреста України, YMCA та UNICEF наші інструктори навчають наданню першої допомоги при мінно-вибуховій та вогнепальній травмі вчителів загальноосвітніх шкіл на окупованих територіях (Луганська обл.). Серйозний виклик – заняття доводиться проводити ПО СКАЙПУ.

Аудиторія вмотивована, організована і вдячна. Представники шкільних колективів (здебільшого вчителі хімії і біології, молодших класів, медсестри, завучі) мають повернутися до своїх шкіл і навчити вчителів та учнів правил безпеки і наданню першої домедичної допомоги у випадку “надзвичайної ситуації” (саме таким словосполученням вони просять замінювати будь-які згадки про бойові дії і все, що пов’язано зі зброєю, військовими і війною).

Курс пристосували під задачу: база BLS, алгоритм CLS, акцент на особисту безпеку, застосування ручних технік і використання підручних матеріалів. На основі досвіду Червоного Хреста, EMS Каліфорнії і, власне, самих вчителів визначили обсяг знань і навичок для різних вікових категорій учнів.

У рамках проекту паралельно із курсом домедичної допомоги проходить навчання із мінної безпеки і психологічної допомоги.