Loading Події

« All Події

  • Ця подія вже завершилась.

Зробимо Україну чистою!

23.04.2016

ЗУЧ - Зробимо Україну чистою! | 44–й Навчальний Центр

Наш 44-й навчальний Центр прийматиме участь в заході.

Місце дислокації: Труханів острів

Загальнонаціональне щорічне одноденне прибирання парків, пляжів, скверів, узбіч доріг та інших зелених зон. Перше прибирання було проведене в кількох парках Києва 5 червня 2010 року. З тих пір акція переросла в загальнонаціональну, а кількість учасників щороку стрімко зростає.

На останньому прибиранні 12 квітня 2014 року взяли участь більше 170 000 учасників з понад 1000 населених пунктів зі всіх куточків України. Вони зібрали майже 15 000 кубічних метрів сміття, 20% якого пішло на переробку.

Це найбільша соціально-екологічна акція в Україні. Вже від початку свого існування вона об’єднала всі області України та АР Крим. Зародилася вона, як частина всесвітнього руху “Let’s Do It, World” , який в свою чергу об’єднує понад 10 000 000 людей з більш ніж 100 країн світу.

Мета акції – виховати у громадян дбайливе ставлення до довкілля, прищепити в суспільній свідомості потребу підтримувати чистоту та піклуватися про навколишнє середовище.

Організатор

Громадська організація “Зробимо Україну чистою”
Телефон:
+380 (44) 235 12 34
Е-mail:
info@letsdoit.org.ua
Сайт:
www.letsdoit.ua

Місце проведення

Труханів острів
Труханів острів
Київ, Ukraine
+ Google Map

Ви можете також слідкувати за подіями у мережі Facebook на нашій сторінці, а також на сторінках партнерів:

EMSA Ukraine Курси першої домедичної допомоги CAB Український ЛегіонПідписатись на розсилку
Ви можете залишити свою адресу електронної пошти і ми будемо інформувати вас про наші тренінги, минулі та майбутні події. Періодичність розсилки один або два рази на місяць. Ви зможете самостійно у будь-який момент відписатись від цієї розсилки.

powered by MailChimp!