Loading Події

« All Події

  • Ця подія вже завершилась.

Тренінг Медсансбата в смт. Городок

19.05.2015 - 23.05.2015

Тренінг Медсансбата в смт. Городок 19-23 травня | 44 – Навчальний Центр

Повний курс медсанбат, який пройде в смт. Містечко з 19 по 23 травня 2015 року. Заняття проходитимуть недалеко від Білої Криниці (100 км. Від Києва або Житомира). Місцина на мапі. Учасники тренінгу мають можливість щодня приїжджати на місце тренінгу машиною, або жити в офіцерському блоковому гуртожитку (вартість проживання близько 19 гривень за койкомісце). У селищі немає їдальні або кафе. Тому їжу потрібно або брати кожен день з собою, або купувати продукти в місцевих магазинах (їх тут три штуки) і готувати на кухні гуртожитку.

Чотири дні досвідчені місцеві консультанти та зарубіжні експерти будуть проводити заняття, орієнтуючись на стандарти НАТО. Останній, п’ятий день, буде присвячений практичному відпрацюванню отриманих в ході тренінгу навичок на полігоні. Програма курсу максимально адаптована до специфіки травм і поранень, з якими стикаються українські лікарі в зоні проведення АТО.

Всі заняття, що проводяться в рамках курсів «Основи оперативно-тактичного догляду за пораненими» і «Розширений догоспітальний догляд при травмі», будуть розділені на п’ять модулів.

Евакуація – організація, транспортування, фіксація важко поранених; повітряний транспорт; форма запиту медичної евакуації: 9 пунктів НАТО; хімічні та фізичні способи іммобілізації; безпека роботи в вертольоті/посадка; тактичні ноші Talon; закріплення крапельниць та іншого обладнання; карта пораненого; гіпотермія; шийний комір для контролю за дихальними шляхами; фіксація шийного відділу хребта; сортування поранених; припинення серцево-легеневої реанімації в несприятливих умовах.

Зупинка кровотечі – застосування і використання кровоспинних джгутів; ускладнення після використання джгута; пошкодження нервів / пошкодження м’язів; компартмент-синдром; розчавлювання тканин; реперфузія; охолодження кінцівок; фармакотерапія; транексамова кислота (ТХА).

Перев’язка і накладення шин – складні шини, шина SAM, шина Kendrick; накладення швів; фасцітомія; розрізання опікового струпа; опіки; знеболювання; догляд за ранами; пост-травматична легенева емболія; тромбоз глибоких вен; дисемінованої внутрішньосудинне згортання (ДВЗ); рабдоміліоз.

Кровообіг – внутрішньовенне введення; система крапельниці з можливістю підключення додаткового флакона; внутрішньокісткове введення і прилад FAST1; перфузійний катетер; медикаментозна терапія (див. список препаратів); упаковка з таблетками; профілактична антибіотична терапія; правець.

Відновлення прохідності дихальних шляхів – плевральна декомпресія; інтубаційна трубка, ендотрахіальної трубка, ларінгіальная маска I-Gel, назотрахеальная інтубація; основна робота з дихальними шляхами: назофаренгіальний, орофаренгіальний повітроводи, мішок Амбу, «відстеження»; хірургічне втручання; відновлення дихання; відновлення рівня кисню; відсмоктування: назогастр-зонд 18 French, аспіратори Vitalograph, трубка для відсмоктування Yankauer; плевральна дренажна трубка; пульсоксиметрія.

Для відпрацювання практичних навичок проведення медичних маніпуляцій буде використовуватися натуральний біологічний матеріал – свинячі голови, ребра, ноги, фрагменти дихального тракту.

Попередня реєстрація на сайті події обов’язкова!

Джерело: Тренінг Медсансбата в смт. Городок 19-23 травня

Деталі

Початок:
19.05.2015
Закінчення:
23.05.2015
Подія Category:
Подія Tags:
,
Сайт:
http://www.medsanbat.info/trening-medsansbata-v-smt-gorodok-19-23-maya/

Місце проведення

смт. Містечко
смт. Містечко, Житомирська область 12265 Ukraine

Організатор

Медсанбат
Телефон:
+380444904805
Е-mail:
info@medsanbat.info
Сайт:
www.medsanbat.info

Ви можете також слідкувати за подіями у мережі Facebook на нашій сторінці, а також на сторінках партнерів:

EMSA Ukraine Курси першої домедичної допомоги CAB Український ЛегіонПідписатись на розсилку
Ви можете залишити свою адресу електронної пошти і ми будемо інформувати вас про наші тренінги, минулі та майбутні події. Періодичність розсилки один або два рази на місяць. Ви зможете самостійно у будь-який момент відписатись від цієї розсилки.

powered by MailChimp!