Loading Події

« All Події

  • Ця подія вже завершилась.

Базовий курс: Перша допомога.

15.07.2017 о 10:00 - 17:00

Наш курс це не лекція, а заняття за сучасними стандартами, які кардинально відрізняються від того як вчили раніше. Повірте час пролетить не помітно, а знання та вміння, Ви легко засвоєте. 60% заняття – це практика, що складається з допомоги при кровотечах, втраті свідомості, ДТП, зупинці серця, інфарктах, інсультах, роботи з автоматичним дефібрилятором, епілепсії, удавленні, утопленню, виклику швидкої, опіках, обмороженнях та інших ситуаціях.

Даний курс розраховано на людей без базової медичної освіти і не є професійним у підготовці медичних працівників (хоча медики, які відвідують наш курс теж завжди задоволені, бо є можливість відпрацювання на спорядженні та манекенах).
Після успішного проходження курсу видаємо сертифікат відповідно до стандарту European Resuscitation Council Guidelines for Resuscitation 2015

Тривалість – 1 день з 10.00 до 17.00 (на обід ми організовуємо кофі-брейк)

Вартість курсу: 400 грн. (обов’язкова повна або часткова оплата на картку приват 5457082232424361)
У вартість входять витратні матеріали, амортизація обладнання, кофі-брейк, постійні безкоштовні курси для поліції, рятувальників, військових, школярів, оренда приміщення, рекламні послуги та час інструкторів.

Реєстрація тут: www.firstaidcab.in.ua/

Після реєстрації вам зателефонують.
Додаткова інформація за номерами: 0934368778 (Керівник та інструктор – Василь Кашуба) 0677004833 (Меланія – інструктор, менеджер)

Деталі

Дата:
15.07.2017
Час:
10:00 - 17:00
Подія Category:

Організатор

Курси першої домедичної допомоги CAB
Сайт:
https://www.facebook.com/firstaidcab/

Місце проведення

Курси першої домедичної допомоги CAB
ITEA Hub
Lviv, UA
+ Google Map

Ви можете також слідкувати за подіями у мережі Facebook на нашій сторінці, а також на сторінках партнерів:

EMSA Ukraine Курси першої домедичної допомоги CAB Український ЛегіонПідписатись на розсилку
Ви можете залишити свою адресу електронної пошти і ми будемо інформувати вас про наші тренінги, минулі та майбутні події. Періодичність розсилки один або два рази на місяць. Ви зможете самостійно у будь-який момент відписатись від цієї розсилки.

powered by MailChimp!